НОВИНИ З ПРИХОДІВ ХУСТСЬКОЇ ЄПАРХІЇ.
з благословіння Високопреосвященнішого Марка митрополита Хустського і Виноградівського, в недільній школі храму Різдва Пресвятої Богородиці, що в с. Нересниця на чолі з настоятелем прот. Сергієм Алексій, пройшов підсумковий іспит.











