ВИХОВАНЦІ НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ СВЯТО-ПЕТРО-ПАВЛІВСЬКОГО ХРАМУ СМТ.БУШТИНО ВІДВІДАЛИ СВЯТИНІ ЗАКАРПАТТЯ

0
134

Вихованці Петро-Павлівського храму відвідали святині рідного краю

З благословення Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського, вихованці Петро-Павлівського храму смт. Буштино здійснили духовну подорож до Свято-Миколаївського монастиря в с. Іза-Карпутлаш.

Під час відвідин монастиря діти дізналися багато цікавого та приклалися до мощей преподобного Алексія Карпаторуського. Екскурсія подарувала юним паломникам незабутні враження та збагатила їхні знання про духовні традиції рідного краю.

Після відвідування монастиря діти завітали на «Ранчо Хайленд», де з радістю провели час у спілкуванні з природою та тваринами.

Ця поїздка стала важливим етапом у духовному вихованні молоді та сприяла глибшому пізнанню віри та культури Закарпаття.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.