Вихованці недільної школи виготовили окопні свічки для українських військових
З благословення Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського, вихованці недільної школи «Образок» при Свято-Успенському храмі села Ракош знову долучилися до волонтерської діяльності. Разом із настоятелем храму, протоієреєм Олександром, вони виготовили окопні свічки для українських військовослужбовців.
Ця благодійна ініціатива стала ще одним свідченням єдності та підтримки тих, хто боронить нашу країну. Діти з радістю та великим завзяттям взялися за цю справу, розуміючи, що їхня праця допоможе захисникам у холодних окопах.
Такі ініціативи не лише приносять користь нашим воїнам, а й виховують у підростаючому поколінні милосердя, патріотизм і шанобливе ставлення до тих, хто оберігає мирне небо над Україною.










